درباره زین کالا

درباره زین کالا

امروزه منافع موجود در خرید اینترنتی باعث ترغیب تعداد زیادی از مردم به برطرف کردن نیازهای روزانه خود با این روش خرید شده است.

در دنیای رو به پیشرفت این روزها , مردم برای رفع نیازهای خود راه حل های جدیدی در اختیار دارند و کمتر کسی بدون تحقیق و بررسی  دقیق اقدام به خرید میکند.

مشتریان امروزه به دنبال حق انتخاب بیشتری هستند و میخواهند انتخاب دقیقی داشته باشند , هم چنین از خرید کردن با شیوه های نوین لذت بیشتری ببرند , به همین دلیل این روزها تعداد بیشتری از مردم به سمت خرید از فروشگاه های اینترنتی متمایل شده اند و تعداد این فروشگاه ها هر روز بیشترمیشود .

زین کالا : مشاوره تخصصی , تصمیم گیری آسان , خرید مطمئن

زین کالا مشاوره تخصصی در رابطه با لوازم خانگی و فروش اینترنتی کالا در ایران است , و لوازم خانگی حوزه تخصصی عرضه محصول در زین کالاست . هم چنین نهایت تلاش زین کالا ایجاد فضایی امن برای مشتریان در امر خرید است .

مشتریان میتوانند با بررسی وب سایت زین کالا ,  با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند . هدف زین کالا همیشه رضایت مشتری است .

همواره یکی از اولویت های زین کالا , ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران و هم چنین مشاوره تخصصی تلفنی برای تسهیل در فرآیند پیش از خرید مشتریان است و تلاش زین کالا همواره برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریان میباشد .

زین کالا در سال 1395 با راه اندازی فروشگاه اختصاصی جهیزیه زین کالا و با هدف عرضه کالای با کیفیت و مشاوره تخصصی در زمینه خرید جهزیه , حتی مشاوره در زمینه کیفیت و قیمت کالاهایی که در سایت موجود نمیباشد , فعالیت خود را آغاز نموده است . هدف از مشاوره تلفنی , احترام گذاشتن به حق انتخاب مشتری است که بتواند با بررسی چندین محصول انتخابی مطمئن داشته باشد  و لذت خرید اینترنتی را با زین کالا تجربه کند .

زین کالا با ارائه چندین برند معتبر در حوزه  لوازم خانگی , تلاش میکند تا نیاز سلیقه های مختلف را برآورده سازد . ارائه قیمت های کاملا مناسب همراه با کیفیت خدمات پس از فروش از اولویت های زین کالاست و همواره در تلاش است تا در تعاملات خود با تامین کنندگان امکان ارائه پائین ترین قیمت ها و بهترین خدمات را فراهم کند .زین کالا به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف های قابل توجهی را در قالب طرح های مختلف برای آنها در نظر میگیرد .

لازم به ذکر است که زین کالا در هیچ نقطه ای از کشور نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد . اگر کالای ارسال شده ایراد فنی یا آسیب دیدگی داشت از طریق تلفن یا ارسال پیام از طریق صفحه تماس با ما , با خدمات پس از فروش تماس بگیرید .